Su üzerindeki bu lüks bungalovlar, tesisin kuzey ucunda yer almakta ve mahremiyet sunmaktadır. Bungalovda şezlonglara sahip özel güneşlenme terası vardır. Ayrıca 102 cm düz ekran TV, DVD oynatıcı ve gömme dolap da mevcuttur. Özel banyo duşlu ve küvetlidir.

Tatilin kuzey ucunda kesintisiz rahatlama ve gençleşme için, muhteşem okyanus manzaralarının günlük bir ilişki olduğu Maldivler’deki Su Bungalovlarımızdan birine girebilirsiniz. Lagün üzerinde kazıklar üzerinde inşa edilmiş, kristal berraklığındaki sulara dalmak, özel güneşlenme terasınızdaki basamaklardan aşağı inmek kadar kolaydır. Ya da herkese açık hava ve altın ışınları ile kaliteli zaman elde etmek için bol miktarda konforlu dış mekan mobilyalarına bakın. Bu Maldivler su bungalovlarının iç tarafındaki sazdan çatının altında , bir kral yatak ve divan iki kişilik romantik bir ton oluşturuyor. Balkondan, ışıklandırılmış aynalardan, geniş küvetten ve ayrı duş ve tuvaletten doğrudan erişime sahip banyodan bile Hint Okyanusu manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Su Üzeri Bungalow Odalar (Water Bungalows) Özellikleri

Güvenlik nedeniyle 12 yaşın altındaki çocuklar bu bungalovda konaklayamamaktadır.

Dünyanın en iyi Maldivler tur operatörü WTS, yine Dünyanın en iyi 5 yıldızlı havayolu Emirates ile yıl boyunca her gün, en avantajlı üstelik para iadesi garantisiyle özel paket fiyatlarını sizlere sunuyor! Ayrıntılar için tıklayınız.

WTS Emirates Dubai Stopover

WTS, Emirates'in Official Tour Operator Partneridir. Tüm Dubai konaklamalı seyahatleriniz için tıklayınız.

Paylaş:

Bir Cevap Yaz

CANLI DESTEK