Su üzerindeki bu lüks villalar, tesisin kuzey ucunda yer almakta ve mahremiyet sunmaktadır. Villalarda şezlonglara sahip özel güneşlenme terası vardır. Ayrıca 102 cm düz ekran TV, DVD oynatıcı ve gömme dolap da mevcuttur. Özel banyo duşlu ve küvetlidir.

Daha büyük olan daha iyi – herkes, Maldivler Su Villaları’nın suyla ve geleneksel sazdan yapılmış çatının altında yer alan geniş alanı ile hemfikir olacak. Lagünümüzün saf turkuaz sularına ve Hint Okyanusu’nun hiç bitmeyen manzaralarına doğrudan erişime sahip olan ve şezlonglarla donatılmış geniş teras, altın güneşin tadını çıkarmak veya geceleri yıldızların altında birlikte vakit geçirmek için ideal bir yerdir. Bu Maldivler lüks su villasında kral boy yatak, her şeyi ferah tutar ve ekstra büyük banyo denize bakar, balkona doğrudan erişim sağlar ve ışıklı aynalar, geniş bir küvet ve ayrı bir duş ve tuvalet içerir. Burada kalan konuklar için Sheraton Club Lounge ayrıcalıkları da verilmektedir.

Su Üzeri Villalar (Water Villas) Özellikleri

Dünyanın en iyi Maldivler tur operatörü WTS, yine Dünyanın en iyi 5 yıldızlı havayolu Emirates ile yıl boyunca her gün, en avantajlı üstelik para iadesi garantisiyle özel paket fiyatlarını sizlere sunuyor! Ayrıntılar için tıklayınız.

WTS Emirates Dubai Stopover

WTS, Emirates'in Official Tour Operator Partneridir. Tüm Dubai konaklamalı seyahatleriniz için tıklayınız.

Paylaş:

Bir Cevap Yaz

CANLI DESTEK